پرش لینک ها

اینترک برای کسب‌وکارها شما

بسته به این‌که کسب و کار شما چیست،‌اینترک می‌تواند بازوی قدرتمند شما در ایمیل مارکتینگ، اس‌ام‌اس مارکتینگ و پوش‌مارکتینگ باشد. به واسطه اینترک می‌توانید کمپین‌های خود را برگزار و نتایج آن را به دقت بررسی کنید.

درخواست دمو

استفاده از اینترک در فروشگاه‌های آنلاین

اینترک ابزاری مهم و کاربردی برای فروشگاه‌های آنلاین است. به دلیل تعدد کالا و مشتریان، دنبال کردن آن‌ها و شناخت مشتری، نیاز سنجی و حفظ تعامل، می‌تواند کاری پیچیده و زمان‌بر باشد. اینترک در کنار شماست تا با در اختیار قراردادن امکانات مدرن و هوشمند، این فرآیند را برایتان آسان کند.
بیشتر بخوانید

استفاده از اینترک در شرکت‌های گردشگری

اینترک ابزاری مهم و کاربردی برای فعالان صنعت گردشگری است؛ چرا که شناخت ترجیحات سفر مشتریان و تشخیص نارضایتی‌های آنان در زمان مناسب می‌تواند هزینه‌بر و وقت‌گیر باشد. inTrack با دنبال کردن این فرآیند چهار مرحله‌ای، جلب رضایت مشتریان را برای کسب‌وکارهای صنعت گردشگری ساده‌تر می‌کند.
بیشتر بخوانید

اینترک در شرکت‌های سرگرمی و رسانه‌های دیجیتال

پلتفرم‌های اشتراک ویدیو و سرویس‌های استریم در صدر سرگرمی‌های مورد علاقه مردم دنیای امروز قرار دارند. همین امر باعث شده رقابت برای جذب و حفظ مشتریان در این صنعت جدی‌تر از همیشه باشد. در چنین شرایطی کسب‌وکارها برای رسیدن به مزیت رقابتی به استفاده از روش‌های جدید نیاز دارند. روشی که اینترک به شما ارائه می‌دهد با دنبال کردن این چهار مرحله شما را به رشد می‌رساند.
بیشتر بخوانید

اینترک در شرکت‌های خدمات پرداخت

اپلیکیشن‌های پرداخت را می‌توان پرکاربردترین اپلیکیشن‌های امروز دانست. این سطح تقاضا باعث بالا رفتن سطح رقابت در میان شرکت‌های ارائه‌دهنده این گونه خدمات شده است. ما به شما که در این صنعت فعالیت دارید کمک می‌کنیم با ارائه یک تجربه منحصر به فرد، مشتریان را جذب کرده و از رقبای خود جلوتر باشید.
بیشتر بخوانید

می خواهید بیشتر بدانید؟

با درخواست دمو اطلاعات مورد نیازتان را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

درخواست دمو
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.