پرش لینک ها

درباره ما

بهترین تیم در کلاس طراحی و توسعه.

ما تا انتها کنار شما هستیم

ما برای ساختن ارتباطی دقیق و درست قدم برداشته‌ایم. داستان ما، توانمند کردن کسب و کارهایی است که تکنولوژی را در روابط انسانی خود با هزاران نفر به کار می‌گیرند. ما اینجا هستیم که کمک کنیم که همه از حس خوب ارتباطی دقیق و فکر شده لذت ببریم. بودن کنار شرکت‌های بزرگ و کوچک ایرانی و رساندن پیام‌شان به مخاطب درست، در زمان درست و بر روی پلفترم مناسب، مهم‌ترین ماموریت ماست که با بازوهای قدرتمند تکنولوژی به تحقق پیوسته است.

ارزش‌های ما

صداقت و شفافیت

ما عمیقا معتقدیم که رشد و توسعه بدون صداقت و شفافیت محقق نمی‌شود. اعتماد مشتریان ما، از مهم‌ترین سرمایه‌های ماست که تمام تلاش خود را برای حفظ آن به کار می‌گیریم.

مشتری‌مداری

بودن کنار مشتری، حل مشکلات او تا رسیدن به نتیجه مطلوب و استفاده درست از سرویس اینترک از مهم‌ترین ارزش‌های ماست. ما معتقدیم که ابزار قدرتمند اینترک، نیازمند آموزش صحیح و با حوصله است و خودمان موظف می‌دانیم تا رسیدن به نتیجه، کنار او باشیم.

کارتیمی

همکاری و همراهی تیمی و ارائه فرصت برابر رشد به همه افراد فارغ از جنسیت، سن و مرتبه شغلی از ارزش‌های مهم اینترک است. ما بر این اعتقادیم که ایده‌های نو و تفکرات جدید، اینترک را بیشتر از گذشته به سمت رشد کمک می‌کند.

نوآوری

ما خودمان را موظف می‌دانیم که برای توسعه یک محصول قدرتمند، دائما در حال خلق خدمات جدید و ارزشمند برای مشتریانمان باشیم.

ارسال پیام

    این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.